0

YEDİGÖLLER GEZİSİ 16 HAZİRAN

%11 İndirimde
Ücretsiz Kargo
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Doğa Ana’ya Yolculuk başlıyor, Bolu Yedigöller Turu Birbirinden Güzel ve El Değmemiş 7 Göl, Şelaleler, Patikalar Unutamayacağınız bir gün sizleri bekliyor.
 
Bakırköy Eski İncirli Boyner Mağazası Önü, 06:20 Beşiktaş Yıldız Camisi Önü, 06:45 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü, 07.00 Bostancı Köprüsü Altı, 07:10 Kartal Köprüsü Metro İstasyonu ( E-5 Ankara İstikameti ), 07:30 Çayırova Mc Donald`s Önünden alarak, Yedigoere yolculugumuz basliyor ilk olarak Sakarya Nehri kenarında açık büfe kahvaltimizi yapiyoruz. Kahvaltinin ardından doğanın en büyük armağanlarından biri olan,  Yedigöller'e hareket ediyoruz. Melonitur sizi ormanlar, göller ve şelalelerle bezenmiş, muhteşem bir atmosferin içine taşıyor. Günlük hayatın sorunlarından sıkıldıysanız ve yeşile hasret kaldıysanız Yedigöller bütün mevsimlerin ayrı ayrı yaşandığı ve tek adreste toplandığı doğal bir cennet.
 
Milli Park alanı olan Yedigöller kışın kar keyfi, ilk ve sonbaharda trekking, yazın göl keyfi için ve her zaman fotoğraf çekmek için gidilebilecek bir yer. Bahar ve yaz aylarında yeşil, sonbaharda yeşil, sarı, kahverengi ve kızılın her tonu burada mevcut. Bölge 2.019 hektar büyüklüğünde bir milli park alanı. Kayın, gürgen, meşe, kızılağaç, kavak, çam ve ıhlamur ağaçları arasında yürüyüş yapmak ve oksijen depolamak harika.
 
Bolu'ya vardıktan sonra yol kıvrıla kıvrıla Yedigöller'e ulaşıyor. Yol boyunca zümrüt yeşili ağaçlarla kaplı dağlardan, vadi ve yaylalardan geçiyoruz. Adeta bir orman okyanusu. Her yer yeşil her yer huzur dolu. Bu yolu aştığımızda Yedigöller'in büyüleyici ortamı ile karşılaşıyoruz. Yol durumuna bağlı olarak saat 12:00 - 13:30 gibi Yedigöller'de oluyoruz.
 
Yedigöller'in herkesin gidebileceği oldukça kolay bir parkuru var ve yedi tane farklı gölden oluşuyor. Parkuru gezmek 2 - 3 saat alıyor. Kayın, gürgen, meşe, sarı ve karaçam ağaçlarından oluşan orman oldukça zengin ve bu ağaçlar arasında yürüyüş yapmak ve oksijen depolamak harika bir duygu. İçinde bir çok yabani hayvanı barındıran bölgede fotoğraf çekmeye meraklı olanlar için birbirinden güzel manzaralar var.
 
Yedigöller; bol oksijenli havası, yabani hayatı ve zümrüt yeşili ormanıyla sizi kucaklıyor. Parkurlar göllerin etrafında. İlk gezi sonrasında temiz havayı içimize çekip, göllerin göz alıcı maviliğiyle yeşilin buluştuğu mekanımızda ateşimizi yakıp sucukları mangalımıza atacağız. Nar gibi kızarmış sucuğun kokusunu da aldıktan sonra acıkmamak elde değil tabi. Mangalda sucukları afiyetle yedikten sonra yürüyüşümüze kaldığımız yerden devam ediyoruz. Gezilerimiz sonrasında, İstanbul`a hareket ediyoruz. Akşam saatlerinde İstanbul`a varıyor ve sizleri aldığımız noktalara bırakırken,  bir sonraki Melonitur organizasyonunda görüşmek dileği ile vedalaşıyoruz
 
Not : İçerisinde ve yakınlarında market ve konaklama yerleri bulunmamaktadır, Burada uzun zaman geçirmek isteyenler genelde kamp kurmaktadır.
 
 
ÜCRETE DAHİL ŞEYLER
  • Gidiş dönüş ulaşım 
  • Sabah Kahvaltısı Sakarya nehri kenarında açık büfe 
  • Milli Park giriş ücreti 
  • Araç içi ikramlar 
  • Öğle Yemeği Piknik
 
KALKIŞ GÜZERĞAHLARI 
 
06:00 de Bakırköy Eski İncirli Boyner Mağazası Önü,
06:20 Beşiktaş Yıldız Camisi Önü, 
06:45 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü, 
07:00 Bostancı Köprüsü Altı, 
07:10 Kartal Köprüsü Metro İstasyonu(E-5 Ankara İstikameti), 
07:30 Çayırova Mc Donalds
 
 
REZERVASYON İÇİN
 
05308922943
02124182726
 
Satın almış olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 17:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Size teslimat süresi 10 gün içindedir. 
 
Yorum yapabilmek için Giriş Yapın veya Üye Olun
Henüz yorum yapılmadı.